Ankara ambar

Ankara ambar olarak Ankara’dan 81 il merkezine ve ilçelerine; Şehirler arası parsiyel taşımacılık, Şehirler arası nakliyat, Ambar, evden eve nakliyat, parça yük taşıma, ağır nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Sigortalı ve zamanında taşımacılık yapan Ankara Nakliyat Ambarı olarak taşınması gereken ürünleri sınıflandırıp, planlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. 10 yıllık deneyime sahip Ankara Nakliyat ambarının ucuz ve kaliteli nakliyat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ankara ambar firması olarak kalite politikamız gereği teknolojik yenilikleri sürekli takip etmekteyiz. Firmamız teknolojik ar-ge ye yatırımları sürdürmektedir.

Ankara Nakliyat Ambarları, eşyaların indirilip yüklendiği, depolandığı yerlere, nakliyatçıların bekleme, dinlenme, haberleşme hizmetlerinin sağlandığı merkezlerdir. Ankara ambar taşımacılığı size güvenli depolama alanlarıyla ve kusursuz hizmetleriyle eşyalarınızı sizin kadar önemseyip taşınmasını sağlamaktadır. Ankara ambar firmamızda siz değerli müşterilerimizin gönderecekleri eşyaları özenle ve titizlikle ambalajlama ve paketleme yapılmakta, daha sonra ürünler sırasıyla listelenmektedir. Paketleme esnasında kiloları, boyut ve genişlikleri tespit edilir gerekli işlemler yapılır, Kırılacak ürünler için köpüklü kutular ve özel muhafaza yerleri vardır.

Ankara Nakliyat Ambarında Taşımacılık fiyatlarımız palet, varil, koli, sandık, boru, bidon, çuval, tank, vs gönderileriniz için ayrı ayrı kg, ds, ya da parça başı fiyatlar şeklinde belirlenmiş olup değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz. Ankara ambar firmamız hizmette en yüksek kaliteyi prensip edinip, müşterilerine son teknolojiyle hizmet sağlamakta; sektörün önde gelen firması olarak en kaliteli nakliye ve depolama faaliyetini sunmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN.
WhatsApp WhatsApp Hattı